Expandér penisu PeniMaster je vhodný prakticky pro každého muže

PeniMaster ® pro erektilní dysfunkci

Erekce penisu

Náčrt symbolu maskulinity a gumy, která jej vymaže.

Erekce penisu je biofyzikální proces, při kterém je erektilní tkáň penisu zásobena větším množstvím krve a zároveň je do značné míry zabráněno zpětnému toku krve. Končetina je „napumpována“ krevním tlakem.

Erekce je vyvolána sexuální mechanickou nebo psychologickou stimulací nebo nedobrovolně, například během spánku. Biologickým účelem erekce je umožnit zavedení penisu do pochvy pro zavedení spermií k oplodnění (penetraci). Kromě toho je zachována výkonnost tkáně penisu. Bez pravidelné a dostatečně dlouhé erekce může tkáň kavernózních těles degenerovat (atropie), což může způsobit viditelnou ztrátu objemu penisu (zmenšení penisu).

Příčiny erektilní dysfunkce

Poruchy erektilní funkce penisu mohou mít psychické i anatomické příčiny a mohou se lišit v závažnosti. Ne každá erektilní dysfunkce by měla být okamžitě považována za patologickou. Takzvaná erektilní dysfunkce (ED; běžně: erektilní dysfunkce; impotence) je přítomna, když je dlouhodobě narušena schopnost dosáhnout dostatečně tvrdé a trvalé erekce pro sexuální akt.

Pokud tomu tak je, měl by dotyčný vyhledat otevřenou diskusi s urologem. To může určit, zda je erektilní dysfunkce přítomna a zda ji lze přímo léčit. ED může být také důsledkem nediagnostikovaného onemocnění (např. cukrovky, vysokého krevního tlaku), které musí být nejprve léčeno, aby se ED kauzálně zlepšila. Zdržení se nadměrné konzumace alkoholu nebo tabáku již může vést ke zlepšení ED.

PeniMaster pro zlepšení erekce

Tkáňový trénink protahováním penisu pomocí PeniMaster může obecně pomoci zlepšit schopnost penisu dosáhnout erekce. Uživatelé s normální erektilní kapacitou mohou dosáhnout zvýšené erekční tvrdosti. Aplikací lze pozitivně ovlivnit erektilní funkci, která u zdravých mužů často klesá, zejména ve stáří. Kromě toho může léčba působit proti retrakci (smrštění) penisu v důsledku přetrvávajícího nedostatečného průtoku krve.

Více sexuální touhy pomocí expandéru penisu

Zlepšení erektilní výkonnosti penisu může zvýšit sebevědomí a případně zvýšit sexuální touhu (libido). K tomu přispívá i intenzivní dlouhodobé zaměstnání vlastním penisem a tím i vlastní sexualitou v kontextu aplikace.

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Applications/erection Improve-libido.html