Expandér penisu PeniMaster je vhodný prakticky pro každého muže

Zatahovací (zatahovací) penis

Operace penisu: před a po péči

Pomocný symbol Červeného kříže sestavený z dílků skládačky

Z metodických důvodů je v případě plasticko-kosmetického chirurgického prodloužení penisu nebo narovnání penisu nutné rozřezat tělesnou tkáň a vzniklou ránu následně zašít. Například při operaci prodlužování penisu se vaz držící penis zcela nebo částečně přeruší a znovu přišije v nižším bodě (obr. 1). Při operaci narovnání penisu se tkáň odebere z jedné strany na vhodném místě, aby se to kompenzovalo.

Grafické znázornění penisu a chirurgické přeříznutí zádržného vazu v těle za účelem prodloužení penisu.
Obr. 1
V případě operativního zvětšení penisu se přídržný pásek v těle přeruší a znovu přišije v nižším bodě. To způsobí, že končetina vyčnívá dále z těla.

V rámci procesu hojení se zjizvená tkáň může stáhnout a částečně nebo dokonce úplně anulovat chirurgický výsledek, tj. vysunutý penis vtáhnout zpět do těla nebo znovu ohnout narovnaný penis. Expandér penisu nošený podle pokynů lékaře může působit proti tomuto procesu stahování a pomoci zajistit výsledek operace.

I před plánovanou operací penisu (např. v případě induratio penis plastica nebo korekce vrozené odchylky penisu ) může být prospěšná dlouhodobá protahovací léčba předepsaná lékařem.

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Applications/penisoperation-pension-aftercare.html