Expandér penisu PeniMaster je vhodný prakticky pro každého muže

Zvětšení penisu bez chirurgického zákroku pomocí PeniMaster ®

Větší penis s PeniMaster ®

Obrázek zvětšení penisu


Termín zvětšení penisu je často používán zaměnitelně s termínem prodloužení penisu . Tyto dva pojmy však nelze používat zaměnitelně. Zatímco prodloužení penisu znamená výlučné prodloužení penisu, tedy čisté zvětšení délky, termín zvětšení penisu zahrnuje dvě trénovatelné růstové formy penisu. Na jedné straně prodloužení penisu, jak již bylo popsáno výše, a na druhé straně, a to je hlavní rozdíl, výrazné zvětšení obvodu nebo průměru členu v důsledku léčby pomocí PeniMaster nebo PeniMaster PRO.

Teprve pak dojde ke zvětšení penisu, při kterém se oba růstové směry nebo formy růstu spojí. Například, pokud by někdo chtěl dosáhnout tohoto kombinovaného růstu zvětšení penisu pomocí plastické chirurgie, musely by být provedeny dva samostatné chirurgické postupy pro zvětšení penisu: jeden pro prodloužení penisu a jeden pro ztluštění penisu. Je důležité si uvědomit, že operace je vždy riskantní zákrok. Taková operace ke zvětšení velikosti nebo délky penisu by proto měla být pečlivě zvážena. Zejména proto, že penis většiny mužů, vztyčených i nevztyčených, statisticky takovou plasticko-kosmetickou operaci potřebuje jen ve velmi málo případech.

Stejné úvahy samozřejmě platí také při výměně přirozeného houbovitého tělíska za umělé houbovité tělísko, aby se dosáhlo větší délky penisu nebo ztluštění penisu. O umělém kavernózním tělese by se však mělo uvažovat až v případě erektilní dysfunkce, kdy konzervativní metody již nejsou úspěšné.

Vzhledem k tomu, že dlouhodobé používání expandérů penisu z rodiny produktů PeniMaster ( PeniMaster a PeniMaster PRO ) může stimulovat tvorbu nové, dodatečné buněčné tkáně v penisu, výsledkem je v tomto případě skutečné zvětšení penisu, při kterém se penis prodlouží a tlustší.

více o výsledcích

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Deutschland/Penisvergroesserung.html