Expandér penisu PeniMaster je vhodný prakticky pro každého muže

Obnova předkožky pomocí PeniMaster ® (ne PeniMaster ® PRO)

Šedá vlněná bambulová čepice s krempou symbolizující předkožku penisu

Proč muži chtějí zpět svou předkožku

(i částečné) odstranění předkožky penisu se obvykle provádí z náboženských, kulturních nebo lékařských důvodů. Obřízka často probíhá v dětství a bez výslovného souhlasu dotyčné osoby. Někteří muži chtějí staženou předkožku zpět z estetických důvodů, z pocitu „neúplnosti“ nebo proto, že se permanentním přímým kontaktem s textilií bez ochranné předkožky snižuje citlivost žaludu.

Protahování kůže pro obnovu předkožky

Všechny nechirurgické možnosti opravy předkožky jsou založeny na dlouhodobém natahování kůže penisu od těla směrem k žaludu.
Za tímto účelem je pásek PeniMaster upevněn kolem penisu ve vzdálenosti několika centimetrů od žaludu. Na končetinu a tím i na kůži je pak prostřednictvím PeniMaster vyvíjena definovaná tahová síla, kterou lze neúměrně natahovat a následně prodlužovat. Toto je proces na měsíce.

PeniMaster nebyl speciálně vyvinut pro prodloužení předkožky. V průběhu let uživatelé popsali účinek prodloužení předkožky pomocí této techniky aplikace upevňovacího pásku PeniMaster jako úspěšný způsob kombinace prodloužení penisu s prodloužením předkožky. Je-li plánována operační rekonstrukce předkožky, může dlouhodobé přípravné užívání PeniMaster pomoci celkově zlepšit dosažitelný výsledek intervence.

Z konstrukčních důvodů nelze s PeniMaster PRO dosáhnout žádného prodloužení předkožky, protože jeho fixační jednotka zahrnuje pouze žalud penisu, nikoli kůži dříku penisu.

Žádná metoda nedokáže adekvátně obnovit senzorické vlastnosti přirozené předkožky a uzdičky odstraněné při obřízce. Obnova předkožky je tedy především plasticko-kosmetický efekt, který však vede k většinou žádoucí resenzibilizaci žaludu.

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Applications/Vorhautregeneration.html