Expandér penisu PeniMaster je vhodný prakticky pro každého muže

PeniMaster ® pro předčasnou ejakulaci a pro zlepšení libida

Předčasná ejakulace (Ejaculatio praecox)

Počítačová ilustrace spermie plavající směrem k vaječné buňce.

Pokud muž při orgasmu nemůže dobrovolně oddálit okamžik své ejakulace, trpí předčasnou ejakulací (lat. Ejaculatio preacox). U některých pacientů nedochází k předčasné ejakulaci během masturbace, ale dochází k ní bezprostředně před nebo krátce po penetraci. Dostatečně dlouhá vaginální stimulace sexuální partnerky až do jejího orgasmu není možná.
Přečtěte si více


příčiny

Ačkoli lze jako příčiny pojmenovat i fyzické problémy (např. zánět prostaty), předčasná ejakulace je často „záležitostí mysli“ a nikoli zdravotním problémem ve smyslu nemoci. Stres, vysoké napětí nebo nedostatek vnitřní ochoty ovládat orgasmus jsou pokusy vysvětlit tuto sexuální poruchu.

Přečtěte si více


možnosti léčby

K dispozici jsou různé tréninkové metody bio-feedbacku, pomocí kterých by se dotyčný měl naučit včas procítit „ohromující“ orgasmus a čelit mu psychicky i fyzicky (např. metoda stop-start, metoda squeeze). Medikamentózní terapie je často založena na snížení smyslového podnětu znecitlivěním penisu lokálními anestetiky nebo látkami aktivními v mozku.


PeniMaster ® jako trénink biologické zpětné vazby

Zkušenosti uživatelů penis expandéru PeniMaster ukázaly, že dlouhodobé natahování penisu může vést k symptomatickému zlepšení předčasné ejakulace, pokud neexistují žádné fyzické důvody nebo nemoci.

Natažení penisu pravděpodobně působí jako smyslová smyčka biologické zpětné vazby, ve které si mozek podprahově uvědomuje tu část těla, která je jinak v každodenním životě „skrytá“. Obvyklý efekt permanentně „strojově ohmataného“ penisu může, podobně jako aktivní terapie (viz výše), vést k mentální desenzibilizaci a lepší kontrole doby ejakulace.

Dokonce i uživatelé, kteří dokážou ovládat svůj orgasmus na několik minut, a tedy výrazně déle než ti, kteří byli postiženi předčasnou ejakulací, mohou zlepšit svou sexuální výdrž pomocí penis expandéru PeniMaster nebo PeniMaster PRO.

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Applications/vorzeitiger-samenerguss-ejaculatio-praecox.html