Portrét usmívající se podnikatelka v situaci setkání s mužskými kolegy

Partnerský program PeniMaster ®

Předávání obušku z černé ruky do bílé ruky

25 % = až 75 eur z prvního prodeje

Jako partner pro internetovou reklamu (affiliate partner) získáte 25% čistou provizi z čisté prodejní ceny (pay-per-sale) z prvního prodeje expandéru penisu PeniMaster . Pouze jedním odpovídajícím prodejem můžete získat provizi až 75 eur.

Takto funguje partnerský program PeniMaster ®

Registrace - Přihlášení - Vložit odkaz na obchod = prodávejte a vydělávejte

Tři dobré důvody pro partnerský program PeniMaster ®

Nabízíme vše, co byste jako webmaster měli očekávat od špičkového affiliate programu.

  • vysoce prodávané inovativní produkty
  • vysoké zprostředkovatelské provize - výplata od prvního eura
  • spolehlivý výrobce z Německa

Přihlaste se do affiliate programu zde!

Takto funguje partnerský program PeniMaster®

25 % = až 75 eur z prvního prodeje

Jako webmaster vám nabízíme provize a podmínky, které vám ušetří náklady prodejce za nákup zboží, skladování, expedici, vyzvednutí atd. V klidu optimalizujete a udržujete své partnerské weby PeniMaster pro maximální návštěvnost – o vše ostatní se postaráme my. Získáte 25% čistou provizi z čisté prodejní ceny z prvního prodeje (platba za prodej) PeniMaster.

Pouze jedním odpovídajícím prodejem můžete získat provizi až 75 eur.

Přihlaste se do affiliate programu zde!


Registrace - Přihlášení - Vložit odkaz na obchod = prodávejte a vydělávejte

Nabízíme vše, co byste jako webmaster měli očekávat od špičkového affiliate programu.

  • Jednoduše se zaregistrujte jako partner (affiliate) PeniMaster pomocí online formuláře .
  • Vaši žádost posoudíme co nejrychleji, obvykle do jednoho pracovního dne. Prostřednictvím e-mailu obdržíte přístup do partnerské oblasti PeniMaster .
  • Zdrojový kód vybraného reklamního materiálu nebo přesměrovacích odkazů, včetně individuálního ID partnera v něm obsaženého, můžete snadno integrovat do své webové stránky.
  • Od té doby je každý hovor nebo kliknutí na reklamu automaticky přiřazeno k vašemu účtu pomocí ID partnera a okamžitě zobrazeno ve statistikách kliknutí v reálném čase v partnerské oblasti. To samozřejmě platí i pro výprodeje! Abyste se nemuseli přihlašovat do partnerské oblasti, abyste si ověřili svou úspěšnost, ihned po každé online objednávce vám budou e-mailem zasílány prodejní zprávy.
  • Nakonec v oblasti fakturace najdete měsíční kredity spolu s rozsáhlým vyúčtováním a otevřenými položkami, tedy provizemi, které obdržíte při pozdější platbě - prostě všechny dokumenty, které potřebujete.
  • Vaše provize za zprostředkovaný prodej bude pohodlně převedena na váš účet přes PayPal nebo bankovním převodem - kdekoli na světě do dvou týdnů po připsání částky nákupu na náš bankovní účet bez rizika zrušení.

Dobré důvody pro partnerský program PeniMaster ®

Reklamní prostor na vašem webu je vaším kapitálem. Proto si jako profesionál dobře rozmyslete, jaké nabídky tam inzerujete, abyste nic neprozradili.

Inovativní produkty, které se dobře prodávají

PeniMaster a PeniMaster PRO jsou pravděpodobně technologicky nejinovativnější expandéry svého druhu na světě. Zařízení jsou chráněna patenty v mnoha zemích a na internetu je nabízejí pouze vybraní prodejci. Od svého uvedení na trh si PeniMaster vydobyl pevnou pozici jako silná, inovativní a osobitá značka s vynikající pověstí. Zařízení jsou neustále dále vyvíjena, proto je návratnost a storno nízká. Jako partner z toho těžíte stejně jako z novinek v rámci produktové rodiny PeniMaster, které jsou automaticky zahrnuty do partnerského programu.

Vysoké zprostředkovatelské provize – výplata již od prvního eura

Získáte 25 % z čisté hodnoty expandéru penisu PeniMaster z prvního prodeje. Provize nad 75 eur jsou možné pouze při jednom inzerovaném prodeji.

Spolehlivý výrobce z Německa

Jsme držiteli práv a výrobci PeniMaster . S tímto affiliate programem se nenecháte chytit prostředníkem, ale místo toho sami obdržíte maximální možnou provizi a zaplatíme ji přímo my: včas a transparentně. Zboží doručujeme z Německa a nenecháváme zákazníky po nákupu samotné.

Přihlaste se do affiliate programu zde!

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Businesspartner/partnerprogramm.html