Portrét usmívajícího se muže vytahujícího knihu z police v knihovně

Rizika a vedlejší účinky PeniMaster ® a PeniMaster ® Pro

Nejsou známy žádné trvalé vedlejší účinky při používání PeniMaster a PeniMaster PRO.

Pokud máte problémy se žilami nebo slabou pojivovou tkáň v penisu nebo jiné problémy s penisem nebo močovou trubicí, měli byste se před použitím poradit s lékařem (např. Aby bylo zajištěno přirozené tělo a pocit bolesti během používání, zařízení by se z bezpečnostních důvodů nemělo nasazovat:

Zelené kostky s nápisem FAQ představují oblast FAQ na www.penimaster.de
  • pod vlivem alkoholu
  • pod vlivem drog
  • pod vlivem sedativních léků
  • pod vlivem léků proti bolesti nebo léků, které snižují citlivost na bolest
  • pro alergie na latex (PeniMaster PRO)

Věnujte prosím pozornost návodu k použití zde uvedených produktů.

PeniMaster®

Během používání může docházet k mírnému podráždění pokožky v oblasti upínacího popruhu, které lze snížit pomocí dodávaných komfortních popruhů a po použití rychle odezní.

Při nesprávném použití (např. nadměrné fixační nebo tažné síly) při prodlužování nebo zvětšování penisu může žalud obvykle zmodrat, často v souvislosti s pocity chladu nebo necitlivosti nebo bolesti, což znamená, že aplikaci lze přerušit, dokud to nebude nutné pro symptomy utišit se.
Návod k použití PeniMaster

PeniMaster Risks Nežádoucí účinky

PeniMaster® Pro

Při správném používání PeniMaster PRO může mechanický princip působení vést ke zvýšenému prokrvení a v důsledku toho k mírnému zarudnutí žaludu, které po odstranění PeniMaster PRO rychle odezní. Díky vysokému komfortu zařízení lze na žalud snadno přenést větší tahové síly než doporučených 200-1200 gramů. Zejména při působení vyšších tažných sil bez dostatečného přivykání může dojít k dočasnému mírnému otoku žaludu a/nebo částečnému bělavému zbarvení. To obvykle po několika minutách výrazně odezní. Pokud tahové síly překročí tuto hodnotu, mohou se na žaludu vytvořit puchýře, které zmizí během několika hodin po odložení zařízení. Pokud je podtlak zbytečně silný, může se stát, že se předkožka (pokud je přítomna) alespoň částečně stáhne do podtlakové komory a nabobtná. Všechny nežádoucí účinky popsané a způsobené nesprávným použitím jsou dočasné a včas se ohlásí svěděním nebo pálením. Z tohoto důvodu by se mělo zařízení při výskytu příznaků sundat a znovu správně nasadit v souladu s těmito pokyny až poté, co odezní s menší silou v tahu.
Návod k použití PeniMaster PRO

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Fragen-und-Antworten/risks-side effects.html