PeniMaster pro zvětšení penisu v detailu
Klasické logo PeniMaster

PeniMaster® Classic

Fixace penisu PeniMaster ®

Držák PeniMaster je vhodný i pro malý penis.
Obr. 1
Vhodné také pro velmi malý penis díky speciálnímu tvaru přidržovací podložky.
 • Držák + popruh = fixace penisu
 • přidržovací podložka:
  • Funkce Clip pro snadnou aplikaci bez přetížení penisu
  • lze odpojit od spojky (ochrana proti přetížení)
  • adaptivní fixační štěrbiny pro snadné vkládání a dlouhou životnost upevňovacího popruhu
 • Popruh:
  • široká kontaktní plocha
  • anatomicky tvarované
  • měkký materiál
  • nejlepší možný komfort nošení
  • "Uši" pro snadné pilování

přidržovací podložka

Pohodlí

Opěrná podložka a popruh se vzájemně doplňují, aby vytvořily kruh a obepínaly penis jako palec a ukazováček ve tvaru "O". Opěrná plocha je obzvláště široká, aby byla penis při nošení bezpečně a pohodlně umístěna ( obr. 1 ).

bezpečnostní

Přídržná podložka s funkcí klipu se oddělí od přídržných tyčí v případě náhlého přetížení (např. pádu) ( obr. 2 ). Při nošení je žalud penisu z obou stran chráněn přesahem držáku tyče.

Držák PeniMaster je vhodný i pro malý penis.
Obr. 2
Funkce Clip: Držák se jednoduše přitlačí na prodlužovací tyče a dá penisu např. B. volný v pádu.

funkčnost

Přidržovací podložka se jednoduše přitlačí shora na prodlužovací tyče poté , co byl penis připevněn k podložce pomocí přidržovacího pásku ( funkce klipu, obr. 2 ). Díky tomu lze natahovač penisu velmi snadno nasadit ( viz také pokyny ). Pro snadné vložení přídržného popruhu do přídržné podložky se zajišťovací vzpěry automaticky vyklopí směrem ven a zvětší šířku upevňovacích štěrbin ( obr. 3 ). Pojistné výstupky přídržného popruhu pak automaticky přitáhnou zajišťovací vzpěry zpět k sobě, čímž se zúží obě štěrbiny a přidržovací popruh zafixuje (obr. 4).

Arretierstreben des Penisexpanders Penimaster im geschlossenen Zustand
Obr
Arretierstreben des Penisexpanders Penimaster im geöffneten Zustand
Obr

Pro odložení popruhu nebo pro jeho volnější nastavení jsou obě zajišťovací tyče zatlačeny nahoru (obr. 5 ) .

Tento celosvětově ojedinělý patentovaný systém umožňuje použití obzvláště měkkého a pohodlného plastu pro přidržovací pásek, protože nedochází k výraznému mechanickému namáhání úzkými štěrbinami při nasazování a sundávání, které by zkracovalo jeho životnost.

Držák PeniMaster je vhodný i pro malý penis.
Obr
Stisknutím zajišťovacích vzpěr se rozšiřují upevňovací štěrbiny: přídržný popruh lze sejmout nebo nastavit bez námahy a bez poškození materiálu.

popruhy

Pohodlí

Pro zvětšení penisu PeniMaster fixuje penis anatomicky tvarovaným širokým páskem z vysoce kvalitního pružného plastu v podložce. Velká kontaktní plocha přídržného popruhu zaručuje maximální pohodlí při nošení a umožňuje dlouhé doby používání ( obr. 6 ).

Držák PeniMaster je vhodný i pro malý penis.
Obr
"Uši" pro snadné uvolnění a odstranění přídržné podložky.

bezpečnostní

V případě náhlého přetížení během používání (např. při pádu) se aretační výstupky na přídržném pásku uvolní a okamžitě uvolní penis.

funkčnost

Pomocí aretačních výstupků lze citlivě nastavit sílu fixace přídržného pásku na penis.

Technologie pro větší pohodlí: Adaptivní upevňovací tyče

Široký přídržný pásek přenáší tlakové síly potřebné k fixaci a protažení penisu na větší plochu a je proto šetrnější než slingy nebo slingy s poměrně malým průřezem.

Aby však bylo možné přídržný pásek s aretačními knoflíky dostatečně utáhnout, musí být tyto elastické a musí být vedeny poměrně úzkými štěrbinami v přídržné podložce. Výsledné vysoké namáhání materiálu vyžaduje použití relativně tvrdých, méně pružných pryžových nebo plastových směsí pro běžné roztahovače tyčí. Zvýšená odolnost popruhů je tedy většinou na úkor komfortu nošení.

PeniMaster naproti tomu nabízí měkké přídržné popruhy s maximální životností, protože šířka fixačních štěrbin se automaticky a variabilně nastavuje: Adaptivní fixační stojiny na spodní straně přídržné podložky se otevírají při vložení přídržného popruhu, zvyšují šířku štěrbiny a chraňte uzamykací knoflíky. Protitlak zajišťovacích knoflíků a vestavěných vratných pružin automaticky uzavřou upevňovací tyče a bezpečně drží pás v jeho aplikační poloze.

PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Penisexpander/PeniMaster-Penisfixierung.html