Fixace žaludu PeniMaster PRO základ pro částečné zvětšení penisu
Logo PeniMaster PRO

Základ PeniMaster ® PRO

PeniMaster ® PRO - (základ) pro protažení penisu

Kompletně sestavená fixace žaludu PeniMaster PRO základ se standardním ventilem
Tvar jako žalud: bezpečně drží na penisu, i když se muž potí

Co je PeniMaster®PRO?

PeniMaster PRO je anatomicky přizpůsobivé spojení s žaludem penisu.

PeniMaster®PRO se používá v kombinaci se speciálně upravenými trakčními generátory na bázi tyče nebo pásu jako expandér penisu (natahovač penisu) pro plasticko-kosmetické nebo terapeutické účely na penisu. Zařízení vytváří fyziologicky vhodnou fixaci žaludu penisu, aby bylo možné penis protáhnout ve spojení s trakčními generátory. Výrobek je vhodný pro muže všech věkových kategorií s obřezaným i neobřezaným penisem a je vhodný prakticky pro každý žalud a tedy velikost penisu.

výhody produktuFunkční princip a oblasti použití

Koncept systému umožňuje pestrý, variabilní a motivační trénink penisu. Při strečinku se fyziologicky účinné tažné síly přenášejí na celý penis a žalud. Podobně jako u silového tréninku může být stávající buněčná tkáň efektivnější (zlepšení libida a erekce) a může docházet k budování nové tkáně (možné prodloužení, ztluštění a narovnání penisu).

více o oblastech použití a účincích léčbyBiofunkční design – zvláštnost PeniMaster ® PRO

Mužský člen je pružný orgán bez stabilní kostní struktury, který předpokládá širokou škálu velikostí a konzistencí (stupňů tvrdosti) v závislosti na stavu oběhu. Například po koupání ve studeném moři je končetina často několikrát menší, když je ochablá a měkká, než když je vzpřímená . To také ovlivňuje žalud penisu.

Z těchto důvodů je velmi náročný úkol fixovat (udržet) penis tak, aby při fixaci byly zaručeny fyziologické funkce jako průtok krve, erektilní funkce nebo citlivost – a penis přesto nevyklouzl z fixační jednotky když je vytažen.