Zdravotnický personál se dívá na návštěvníka https://www.penimaster.de/ nebo diskutuje

Testovací zprávy, studie a zkušenosti lékařů s PeniMaster PRO

Přehled studií, testů a zkušeností lékařů s PeniMaster a PeniMaster PRO


Dr Urolog Ignacio Moncada

Dr Ignacio Moncada, Španělsko

Kontrolovaná klinická studie v British Journal of Urology: PeniMaster PRO je bezpečný a účinný při léčbě Peyronieho choroby (zakřivení penisu) - Zařízení lze použít jako alternativu k chirurgickému zákroku

Rozsáhlá mezinárodní klinická studie dokazuje, že lékařský produkt Penimaster PRO z Německa nabízí účinnou a bezpečnou léčbu patologického zakřivení penisu (Peyronieho nemoc; IPP, Induratio penis plastica) a může být rychle účinnou alternativou k vysoce rizikové operaci. s několika vedlejšími účinky.

V závislosti na intenzitě používání se může penis každý měsíc zvětšit na délku až o 1 centimetr a obvod podstatně.

Přečtěte si více


zpráva lékaře dr lékařský Timo A Spanholtz

Dr lékařský Timo Spanholtz, Německo

Dr lékařský Timo Spanholtz: Moderní chirurgické postupy pro prodloužení penisu a zesílení penisu také vyžadují prodlužovač penisu pro následnou péči

Ještě před několika lety bylo zvětšení penisu absolutní tabu, ale dnes má ve světě kosmetické chirurgie své pevné místo. Plastický chirurg dr. Timo Spanholtz z Kolína nad Rýnem používá nejnovější metody k operaci mužů, kteří chtějí delší nebo silnější penis. Ve svém příspěvku vysvětluje možnosti, limity a rizika plasticko-kosmetických operací na penisu a vysvětluje, proč pro terapeutickou následnou péči svým pacientům výhradně předepisuje prodlužovač penisu PeniMaster PRO .

přečíst zprávu


Kambiz Tajkarimi

Kambiz Tajkarimi, USA, MD, specialista na urologii, ředitel robotiky a miniinvazivní chirurgie – Frederick Regional Health System, regulační poradce pro zdravotnické prostředky – Emergogroup, specialista na vývoj produktů

Jak se Penimaster Pro liší od všech ostatních zařízení na zvětšení penisu (trakčních zařízení) dostupných na trhu? např. B. Andropenis, X4labs, Physiomed, Fastsize nebo Sizegenetics?

POHLED UROLOGA: Mužům se zakřivením penisu jsem mnoho let doporučoval Fastsize (již není na trhu) nebo X4labs . V centrech specializovaných na urologii přibývá důkazů, že trakce penisu může pomoci narovnat zakřivený penis a obnovit délku ztracenou v důsledku zjizvení penisu (Peyronieho choroba, chirurgické odstranění implantátů, infekce, trauma, zúžení přesýpacích hodin a další onemocnění). Moji pacienti, kteří si koupili výše uvedené produkty, je neradi používali a po několika pokusech to vzdali. Byl jsem zklamán, že jsem doporučoval produkty, které moji pacienti neužívali rádi.

Přečtěte si více


lékařská zpráva

Klinická studie na dvou ruských klinikách:
Kombinovaná terapie s PeniMaster®PRO zastavuje typické zkracování penisu po chirurgickém odstranění prostaty u rakoviny prostaty a způsobuje prodloužení penisu.

Po chirurgickém odstranění prostaty (prostatektomie) v důsledku rakoviny prostaty se často může penis během několika měsíců výrazně zkrátit (o několik centimetrů). Navíc v důsledku toho často vznikají problémy s erekcí.

Klinická studie (2015/16) na 60 mužích ve věku 60 až 70 let ukazuje, že kombinace PeniMaster PRO a inhibitoru PD5-E (inhibitor fosfodiesterázy V) zastavuje zmenšování penisu po prostatektomii a dokonce penis prodlužuje. může být. Neléčení pacienti trpěli zkrácením penisu o -12,45 %, subjekty léčené PeniMaster PRO měly prodloužení penisu o +5,5 %. Schopnost dosáhnout erekce by se také mohla zlepšit u subjektů léčených po operaci.

číst studii


Zpráva lékaře Prof. Dr. Gottfried Lemperle

Prof. Dr. Gottfried Lemperle, Německo

Prof. Dr. Gottfried Lemperle o PeniMaster®PRO

Prof. Dr. Gottfried Lemperle je mezinárodně považován za jednoho z nejzkušenějších specialistů na plastickou chirurgii. Nositel Spolkového záslužného kříže I. třídy je autorem řady odborných knih a vědeckých publikací, mimo jiné o operacích penisu. Prof. Lemperle v následujícím článku zdůrazňuje výhody expandérů penisu při operacích na penisu a doporučuje systém PeniMaster PRO díky jeho strukturálním výhodám.

přečíst zprávu


zpráva lékaře dr Ruslan Petrovič

Dr Ruslan Petrovič, Rusko

Dr Ruslan Petrovich o PeniMaster®PRO

Následující text je zkušební zprávou renomovaného urologa a androloga Dr. Ruslan Petrovich o expandéru penisu PeniMaster PRO .
Jeho hodnocení fyziologického expandéru penisu PeniMaster PRO je založeno na jeho vlastních zkušenostech a zkušenostech jeho pacientů s konvenčními zařízeními na protahování penisu ve srovnání s PeniMaster PRO.

přečíst zprávu

Význam trakce pro kombinovanou léčbu u pacientů s mikropenisem a hypogonadismem.

Kombinovaná léčba pomocí testosteronu a expandéru PeniMaster PRO u pacientů s hypogonadismem se ukázala být účinnější než substituční léčba samotným testosteronem.

přečtěte si případovou studii

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Presse-Medien/Arztreports/doctor reports.html