Zdravotnický personál se dívá na návštěvníka https://www.penimaster.de/ nebo diskutuje

Testovací zprávy, studie a zkušenosti lékařů s PeniMaster PRO

Lékařská zpráva prof. Dr. Gottfried Lemperle o PeniMaster ® PRO

 • Užitečné je použití expandéru penisu před a po operaci penisu.
 • v případě komplikací, při přípravě na implantaci penisu, při injekci PMMA výplně ke ztluštění penisu
 • neexistují žádné alternativy k expandéru
 • Expandér musí splňovat určitá konstrukční kritéria, aby byl pohodlný a dostatečně dlouhý na nošení a použití po operaci
 • Vakuová komora expandéru by měla být anatomicky tvarovaná, aby umožňovala maximální pohodlí a maximální dobu použití.

Použití PeniMaster PRO při operacích prodloužení a zvětšení penisu

Během mého působení jako plastický chirurg v Markusově nemocnici ve Frankfurtu v letech 1971 až 1994 jsme zřídili transgender centrum s převážně konstrukcemi penisu pro transgender pacientky. Během mého následného působení na Kalifornské univerzitě v San Diegu mi byly představeny problémy se zvětšením penisu pomocí tubulárního silikonového implantátu (Elist Penile Implant) v Los Angeles nebo injekcí pod kůži penisu s brazilským protivráskovým agent (Metacrill). prostřednictvím Dr. Casavantes v Tijuaně, konfrontován.

Zejména v případě komplikací považuji za pomocné použití expandéru penisu , tedy externího zařízení, kterým se penis natahuje na delší dobu, aby se výsledek operace buď zlepšil, nebo v konečném důsledku zajistil. . Například protahování penisu na několik hodin denně po dobu několika měsíců vede k významnému uvolnění tkáně. V důsledku toho je penis v době operace v maximální přirozené délce, což znamená, že lze použít největší možný silikonový implantát. Obvykle je to přání pacienta.

Výsledky na 400 pacientech od Dr. Elist však také ukázal (viz moje prezentace „Zvětšení penisu pomocí silikonového implantátu Elist nebo trvalé PMMA výplně“), že 3,4 % případů vedlo k mírnému zánětu v důsledku silikonového implantátu, který musela mít 2 % mužů. implantát odstraněn po dobu nejméně tří týdnů. Během této doby se penis značně zmenšuje v důsledku reakcí hojení ran a smršťování pouzdra a je obtížné jej znovu natáhnout implantátem stejné velikosti během postkorekce. Nošení expandéru během této doby do značné míry zabraňuje stažení penisu a umožňuje druhý výsledek, který je přibližně stejně dobrý.

Stejně tak expandér po injekci plniva z PMMA zabraňuje nežádoucím nárazům a posunům maximálním znehybněním ve vysunuté poloze, dokud nejsou mikroimplantáty pevně fixovány k dříku. Ve spojení s léky k prevenci noční erekce (klonazepam 1 mg nebo Proscar 5 mg večer) udržuje expandér délku penisu v nataženém stavu a působí proti tomuto problému.

V popsaných oblastech použití neexistují žádné alternativy k použití expandéru penisu. Aby však byla vhodná pro chirurgickou předoperační i pooperační péči, musí být velmi pohodlná na nošení, aby mohla být aplikována dostatečně dlouhou dobu. Expandéry, které vyvíjejí tah na penis pomocí tyčí, pásového systému nebo závaží, jsou obvykle upevněny gumovou smyčkou za žalud. Penis může být bolestivě zmáčknut a může být omezen přívod krve do žaludu. Oba vyžadují odstranění takového expandéru po relativně krátké době ošetření.

Po zavedení silikonového implantátu Elist do penisu nelze nasadit expandér s kličkovou fixací z důvodu fixace pod žalud. V současnosti jediný expandér, který k přenosu tažné síly na penis používá pouze žalud, má místo smyčky jako kontaktní systém vakuový zvonek podobný kondomu.

Aby byl na citlivou pokožku žaludu s takovými zvony žaludu co nejmenší podtlak, měl by být speciální kondom žaludu přizpůsoben anatomickému tvaru žaludu , aby bylo dosaženo fyziologicky jemné, nepozitivní fixace. aniž by došlo k přetažení nebo deformaci žaludu. Protože bolest při nošení nebo nežádoucí účinky jako puchýře na žaludu vedou k dočasnému pozastavení protahovací léčby.

Prof. Dr. Gottfried Lemperle

Hanswjacob , CC BY-SA 4.0 , prostřednictvím Wikimedia Commons

Curriculum Vitae Prof. Dr. Gottfried Lemperle

Prof. Dr. Gottfried Lemperle je mezinárodně uznávaný jako osobnost v oboru plastické chirurgie a významně přispěl k medicíně. Prof. Lemperle publikoval přes 250 vědeckých publikací a je spoluautorem řady lékařských učebnic. Je také editorem řady učebnic plastické a estetické chirurgie. Kromě toho měl Prof. Lemperle více než 600 vědeckých přednášek a režíroval řadu vědeckých filmů o nových chirurgických metodách v plastické chirurgii. Více než 20 let byl profesorem na univerzitě ve Frankfurtu. Od roku 1998 je čestným klinickým profesorem na Kalifornské univerzitě v San Diegu.

Za mimořádné úspěchy v oblasti plastické chirurgie byl prof. Lemperle v roce 2010 vyznamenán německou společností plastických, rekonstrukční a estetické chirurgie Dieffenbachovou medailí.

Prof. Lemperle se během své pedagogické činnosti na Frankfurtské univerzitě, současně jako primář a později jako primář oddělení plastické chirurgie v Nemocnici sv. Marka, podílel na celé řadě chirurgických strategií v této oblasti. Mezi jeho inovace patří techniky rekonstrukce prsu a korekce obličejových deformit, jako je rozštěp patra, mimo jiné inovace v plastické chirurgii. Za to byl zvolen jedním z nejlepších specialistů na plastickou chirurgii v Německu.

V roce 1979 založil prof. Lemperle neziskové sdružení Interplast Germany e. V. , která provádí bezplatné korekční operace u vybraných pacientů s tělesnými deformacemi v rozvojových zemích. Od té doby Dr. Sám Lemperle vedl více než 30 misí Interplastu v několika zemích Asie a Afriky. Je čestným členem spolku a svou činnost nadále vykonává na bázi dobrovolnosti.

V roce 1997 byl profesor Lemperle vyznamenán Spolkovým záslužným křížem I. třídy.

Lemperle se také profesionálně věnuje oblasti estetické biotechnologie jako hlavní lékař společnosti AscentX Medical, Inc.

Dr Lemperle žije se svou ženou ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu.


Prof. Gottfired Lemperle na PeniMaster PRO

 • Pouze PeniMaster PRO splňuje požadavky profesora Lemperleho na expandér penisu.
 • I přes konstruktivní ochranné mechanismy proti nežádoucím účinkům způsobeným přetěžováním by si měl pacient na přístroj zvykat delší dobu.
 • Výjimečné je, že žaludová komora PeniMaster PRO tvaruje žalud a neklouže z penisu ani přes pot a tuk.
 • Prof. Lemperle doporučuje PeniMaster PRO jako jedinou možnost pro předoperační a pooperační použití.

Z produktů, o kterých vím a které jsou nabízeny na kongresech nebo na internetu, splňuje výše uvedená kritéria pouze jeden přístroj, PeniMaster PRO , vyráběný společností MSP Concept GmbH & Co. KG v Berlíně/Německo a nabízený jako zdravotnický produkt třídy I. .

Anatomicky tvarovanou fixaci žaludu lze použít s tyčí nebo s popruhem, který lze nosit různými způsoby k protažení penisu. Na první pohled se systém řemenů zdá být pružnější, ale táhlo není v žádném případě tak tuhé, aby se opotřebovalo, jak se zdá. Vazba však může být použita pouze dva až tři týdny po prodlužovacích operacích, protože zadržovací kroužek by tlačil na čerstvou jizvu, ke které dochází po přerušení vazů penisu (jockstrap) .

V zásadě je při takové operaci prodloužení výhodný expandér penisu, aby působil proti zkracování penisu v důsledku retrakční jizvy . V tomto případě je výhodné nosit expandér jako kolenní popruh (svisle dolů) nebo jako ramenní popruh (diagonálně nahoru).

Zvonový expandér může způsobit otok předkožky, pokud je vtažen do vakuové komory, nebo puchýře či modřiny na žaludu. Takové problémy zpravidla nastávají, když pacient aplikuje zbytečně velké podtlakové nebo tažné síly, které systém jistě dokáže zajistit, aniž by si na to zvykal. Proti tomu působí adaptivní membrána , která automaticky obklopí žalud, když je nasáván do komory. Přesto by si měl pacient na protahovací léčbu a vyšší tahové síly postupně zvykat v průběhu zhruba dvou týdnů.

U systému PeniMaster PRO je třeba zdůraznit, že zmíněná membrána žaludu se při nošení dynamicky přizpůsobuje a neklouže vlivem vlhkosti (např. potu). To ukazuje, že mezi žaludovým penisem a komorou žaludu skutečně existuje tvarové přizpůsobení, a nikoli síla. Naopak se plánuje zavedení středně viskózního silikonového oleje mezi membránu a žalud penisu pro větší pohodlí a další adhezivní vazebný efekt.

Vzhledem k tomu, že se lze vedlejším účinkům s PeniMaster PRO vyhnout správným zacházením podle návodu k použití a během přestávky se rychle zhojí, považuji poměr rizika a přínosu nabízený tímto inovativním zařízením za daný a doporučuji jej před i po -operativní použití jako jediná možnost, o které v tuto chvíli vím.

přihlašovací údaje:

 1. Nabil N, Hosny H, Kadah A, Shamloul R. Hodnocení chirurgického výsledku procedur augmentace a prodloužení penisu. Urol Int. 2013;90:465-469
 2. Shirvanian V, Lemperle G, Araujo Pinto C, Elist JJ. Zkrácený penis po implantaci protézy penisu ošetřený subkutánním měkkým silikonovým penilním implantátem: kazuistika. Int J Impot Res 2013;10:100-104
 3. Elist, JJ, Shirvanian V, Lemperle G. Chirurgická léčba deformity penisu v důsledku zakřivení pomocí subkutánního měkkého silikonového implantátu: Kazuistika. Open J Urol 2014;4:91-97
 4. Casavantes L, Lemperle G, Morales P. Zpevnění obvodu penisu výplněmi měkkých tkání na bázi PMMA. Přijato časopisem Journal of Sexual Medicine
 5. Lemperle G, Elist JJ, Bezpečnost a účinnost silikonového implantátu Elist pro zvětšení penisu. Odesláno do Journal of Sexual Medicine


Prof. Dr. Gottfried Lemperle plastický chirurg
Frankfurt nad Mohanem

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Presse-Medien/Arztberichte/bericht-lemperle.html