Zdravotnický personál se dívá na návštěvníka https://www.penimaster.de/ nebo diskutuje

Testovací zprávy, studie a zkušenosti lékařů s PeniMaster PRO

Dr lékařský Timo A. Spanholtz na chirurgické zvětšení penisu a PeniMaster PRO pro následnou péči

  • Výsledek operačního zvětšení penisu nelze předvídat a závisí na individuálním fyzickém stavu pacienta
  • trvalé prodloužení penisu chirurgickým zákrokem o cca 1,5 až 2,5 cm
  • Ztluštění penisu autologním tukem spolehlivě zvyšuje obvod penisu o 1,5 až 2,5 cm
  • Chirurgická rizika jsou střední a zvládnutelná
  • Po chirurgickém ztluštění nebo prodloužení je nutné nosit natahovací zařízení, které zajistí úspěch operace
  • Dr Spanholtz používá PeniMaster PRO pouze ve verzi jako expander na pruty
  • Důvod: vysoký komfort, možná dlouhá doba nošení, připevnění pouze na žalud (žádné upevňovací prvky (např. kondomy)) na dříku penisu

Moderní chirurgické postupy pro zvětšení penisu

Ještě před několika lety bylo zvětšení penisu absolutní tabu, ale dnes má ve světě kosmetické chirurgie své pevné místo. Tyto zákroky však nabízí jen málo zkušených chirurgů, neboť představují kombinaci plastickochirurgických a urologických technik a málokdo umí toto rozhraní profesionálně obsluhovat. Kromě ztluštění penisu autologní transplantací tuku umožňuje přeříznutí odstředivé šňůry prodloužení penisu - vysvětlujeme nejdůležitější podrobnosti o tomto postupu.

Autor: Dr. lékařský Timo A Spanholtz

Délka a tloušťka penisu: co je normální, co je průměrné?

Délka penisu se měří od kořene penisu (a zde od prvního příčného kožního záhybu) ke špičce žaludu. Tloušťka se zase určuje kruhově uprostřed hřídele pomocí pružné měřicí pásky. V průměru mají Němci délku penisu 7,3 cm v ochablém stavu a 15,4 cm ve vzpřímeném stavu. Obvod se zvětšuje ze 7,6 cm v ochablém stavu na 11,1 cm ve vzpřímeném stavu. Tyto hodnoty jsou víceméně srovnatelné pro všechny bílé Evropany. Pohlavní orgány černochů bývají větší ve všech rozměrech, zatímco u Asiatů jsou menší. Existují genitálie, které jsou poměrně dlouhé a tlusté, i když jsou uvolněné, ale nedaří se jim při vztyčení výrazně nabírat na délce a obvodu. Tyto končetiny, také lidově známé jako „masové penisy“, jsou v kontrastu s „krvavými penisy“, které jsou na spodní hranici, když jsou ochablé, ale zřetelně nabývají na délce a tloušťce, když jsou vztyčené. Mimochodem, v průzkumu mezi ženami o jejich sexuálních preferencích hraje tloušťka penisu hlavní roli a jednoznačně staví (často otravnou) přebytečnou délku na druhé místo. Kromě prodlužování penisu byste se proto rozhodně měli vždy zabývat i penisem zahušťování.

Dr lékařský Timo A Spanholtz

CV Dr. lékařský Timo A Spanholtz

Timo Spanholtz vyrůstal jako syn lékaře a učitele v Celle v severním Německu. Po absolvování střední školy a veřejně prospěšných pracích studoval humánní medicínu na Univerzitě Justuse Liebiga v Giessenu a Lékařské univerzitní klinice v hanzovním městě Lübeck. Zde Spanholtz získal doktorát v oboru plastická a estetická chirurgie na katedře plastické chirurgie u školitele doktorského studia Prof. Dr. Hans-Günthermachens. Dosáhl vzácné nejvyšší známky „summa cum laude“, pokračoval ve své výzkumné práci na různých univerzitních klinikách, přednášel četné národně i mezinárodně uznávané přednášky a byl za svou výzkumnou práci oceněn.

Jeho praktický výcvik vedl Dr. Spanholtze na University College v Londýně (Velká Británie), dále na Univerzitě krále Edwarda v Durbanu (Jihoafrická republika), Univerzitní klinice v Bernu a Klinice plastické chirurgie v Kolíně nad Rýnem (University of Witten/Herdecke). Před založením své soukromé ordinace v Rosengarten v Kolíně nad Rýnem a Bergisch Gladbach, Dr. Spanholtz pracoval jako zástupce vedoucího lékaře na Univerzitě Ludwiga Maximiliana v Mnichově.

Dr Spanholtz je autorem řady odborných článků v několika jazycích, autorem několika knih a editorem a autorem odborných učebnic v oboru chirurgie ruky a plastické chirurgie. Dr Spanholtz je ženatý, má jednoho syna a žije v Bergisches Land poblíž Kolína nad Rýnem.

O kolik centimetrů je možné zvětšení penisu?

Konečný výsledek závisí na řadě faktorů: výchozí situaci, individuální anatomii, zkušenostech chirurga a rutině následné léčby. Těžištěm prodlužování penisu je individuální anatomie. Vzhledem k tomu, že skrytá část kavernózního těla je při prodlužování penisu "vytažena" z těla, nemůže chirurg v tomto okamžiku ovlivnit konečný výsledek, protože skrytá délka je u každého jiná. muž ale opravený . V praktické klinice v Rosengartenu vysvětlujeme očekávané výsledky následovně: Počítejte, že v dlouhodobém horizontu získáte asi 1,5 až 2,5 cm na délku. Pokud vám to nestačí, je lepší operaci neabsolvovat, než být poté zklamán. Samozřejmě je možná i delší délka, ale bohužel neexistuje způsob, jak před operací spolehlivě uvést pooperační délku. To je hlavní nevýhoda zvětšení penisu.

Při zahušťování penisu je ale situace úplně jiná: tady nám pomáhají otravné tukové zásoby na břiše a bocích, na které si stejně mnoho mužů stěžuje. Pomocí speciální a velmi moderní techniky liposukce (BodyJet ® WAL liposukce) je z těchto oblastí odstraněn tuk a připraven k injekci do dříku penisu. Živý tuk je pak kruhově vstřikován a vede ke zvětšení obvodu o cca 1,5 až 2,5 cm v závislosti na počátečním obvodu před operací.

Rizika a vedlejší účinky zvětšení penisu

Zvětšení penisu je chirurgický zákrok, který má jako každý jiný chirurgický zákrok rizika a vedlejší účinky. Vzhledem k tomu, že k přerušení odstředivého vazu (ligamentum suspensorium) musí být proveden řez, může se zřídka vyskytnout infekce rány a izolované poruchy hojení ran této rány. K častějším následkům této operace patří také pooperační krvácení a občasné poruchy čití. Modřiny (hematomy), z nichž některé jsou výrazné, jsou také možné a mohou se rozšířit do stehna nebo šourku. Ty však po 1-2 týdnech zcela vymizí. I když byly popsány erektilní dysfunkce a neschopnost otěhotnět, tyto (těžké) komplikace se v mých rukou zatím nevyskytly.

Následná léčba PeniMasterem ZA

Prodloužení a zhuštění penisu je však pouze jedním krokem na cestě k dokonalému konečnému výsledku. Po prodloužení penisu je důležité, aby byl penis udržován pod napětím, to znamená, že přerušený vaz nemůže znovu srůst vnějším napětím. Existuje mnoho produktů, které se věnují trakční léčbě penisu. Praktická klinika Rosengarten se intenzivně zabývala schématy následné léčby a rozhodla se pro PeniMaster PRO (se speciální tyčí, která napíná penis proti stydké kosti). Jedná se o velmi osvědčený a účinný prostředek, protože po prodloužení penisu nesvírá dřík penisu, ale rozvíjí tahový efekt čistě prostřednictvím špičky penisu nebo žaludu. Unikátní žaludová komora PeniMaster PRO tento účel plní na výbornou a lze jej aplikovat 5-7 dní po operaci a zajistit tak nejlepší možný výsledek. Následná léčba hraje zvláště důležitou roli v kombinaci prodloužení penisu a ztluštění penisu, protože autologní tuk v dříku penisu nesmí být za žádných okolností vystaven tlaku a důležitý tah na penis by proto měl probíhat pouze přes špička penisu (žalud), do kterého je tuk zřídka transplantován. V případech, kdy je také žádoucí ztluštění nebo zvětšení samotného žaludu, by prodloužení penisu a ztluštění penisu mělo probíhat ve dvou samostatných krocích.
PeniMaster PRO, který dáváme k dispozici našim pacientům přímo po zvětšení penisu, se aplikuje na žalud přes sací mechanismus a prodlužuje penis pomocí tyčového systému. Nosí se co nejčastěji, ale minimálně 3-4 hodiny ráno a odpoledne nebo večer. I když zařízení vypadá na obrázcích poněkud objemně, lze jej nosit i pod běžné každodenní kalhoty.

Stejně jako zvětšení penisu u Dr. Spanholtz vyprší.

Po podrobné předběžné diskusi, která může proběhnout i telefonicky nebo přes Skype, potřebujeme pouze tzv. malý krevní obraz , který nám může odebrat buď místní rodinný lékař, nebo u nás na klinice. Po konzultaci Vám zašleme dokumenty, které vyplníte a přinesete s sebou do ordinace. Budete informováni o dříve vypočítaném poplatku, aby byla zajištěna úplná transparentnost nákladů.

V den samotné operace jsem já, Dr. Spanholtzi, pak s vámi detaily operace, anesteziolog vám vysvětlí krátkou narkózu před operací. To trvá asi 60 minut pro samotné prodloužení penisu a asi 1,5-2 hodiny pro prodloužení penisu a ztluštění penisu dohromady. Bolest po prodloužení penisu je zvládnutelná, takže zákrok je často ambulantní, což znamená, že můžete ihned po operaci opustit kliniku. Vlákna se rozplétají samy. Asi po 5 dnech by měla být zahájena distrakční léčba pomocí PeniMaster PRO.

Fáze zotavení trvá asi týden. PeniMaster PRO také umožňuje provádět distrakční terapii v každodenním životě, protože ji lze nosit i pod kalhoty. Aby byl zajištěn výsledek, měla by se distrakce provádět na co nejvíce hodin denně po dobu 6 týdnů. Asi 6 týdnů je třeba se vyvarovat sportu, sexu a dalším intenzivním fyzickým aktivitám.

Co můžete od výsledku očekávat?

V případě prodloužení penisu se dosažené prodloužení měří během operace, ale nemusí to nutně představovat konečný výsledek. Několik milimetrů dosaženého prodloužení se obvykle opět ztratí, protože vnitřní hojení rány vede k jizvení, které erektilní tkáň trochu stáhne zpět. Příklad z praxe: pacient přichází s 8 cm v neerektovaném stavu a při operaci je dosaženo extenze na 11,5 cm. Takže nárůst délky o 3,5 cm. O rok později na kontrolní kontrole naměříme přírůstek 2,5 cm na délku, jelikož vnitřní jizvou se "ztratil" jeden centimetr.

Zvětšení penisu jako moderní chirurgie: to pravé pro vás?

Stručně řečeno, počet prodloužení penisu a ztluštění penisu se výrazně zvýšil. Zatímco ženy jsou intimním operacím a především úpravě stydkých pysků otevřeny již delší dobu, muži (jako často) potřebují o něco déle. Nicméně zvětšení penisu jako kombinace prodloužení penisu a ztluštění penisu se nyní etablovalo jako fixní operace ve spektru ordinace Rosengarten a v posledních letech jsme zaznamenali 2 až 5 pacientů týdně pro zvětšení, ztluštění nebo kombinace obojího. I když je postup technicky složitý, přesto jej lze označit za nízkorizikový. I když nelze s jistotou předpovědět přesný výsledek prodloužení penisu, ztluštění penisu autologním tukem je předvídatelné a celkový výsledek je proto obvykle uspokojivý. Odstávka je oproti jiným provozům velmi krátká a vhodnost pro každodenní použití je již po pár dnech opět k dispozici. Obecně platí, že pacienti musí být plnoletí (18 let) pro plánovanou operaci. Věkové omezení není – zvětšení penisu jsme již provedli u 74letých pacientů.

Kontakt na lékaře:

Dr lékařský Timo A Spanholtz
Specialista na plastickou a estetickou chirurgii
Vedoucí praktické kliniky v Rosengarten
Kolín nad Rýnem a Bergisch Gladbach

www.praxisklinik-rosengarten.de

info@praxisklinik-rosengarten.de

Horká linka: 02202-240524

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Presse-Medien/Arztreports/moderne-operationverfahren-zur-penisvergroesserung.html