Portrét usmívajícího se muže vytahujícího knihu z police v knihovně

Otázky a odpovědi týkající se PeniMaster ® a PeniMaster ® Pro

FAQ
Navštivte prosím náš certifikovaný internetový obchod s 256bitovým bezpečnostním šifrováním a řadou možností objednání a plateb na https://www_penimaster_cz.penimaster.shop/
Expandéry penisu PeniMaster a PeniMaster PRO lze nosit na penisu pro plasticko-kosmetické a terapeutické účely.
Přečtěte si více
PeniMaster je tyčový expandér penisu s páskovou technologií. PeniMaster PRO je modulární systém expandéru penisu, který fixuje penis bez tlakových sil.
Přečtěte si více
Zařízení působí tažnou silou na penis. Protahovací kúra trénuje fyziologickou výkonnost penisu a stimuluje tvorbu nových tělesných buněk v penisu.
Přečtěte si více
Zařízení lze použít s téměř jakoukoli velikostí penisu.
Expandéry penisu jsou vhodné pro muže všech věkových kategorií. Doporučujeme zahájit léčbu, až když penis po dokončení tělesného růstu ve věku kolem 18 let dosáhne své konečné velikosti.
Zařízení lze používat, dokud není dosaženo požadovaného léčebného cíle.
Dokonce i doba nošení kolem tří hodin v rámci 24hodinového cyklu den/noc může vést k viditelným výsledkům. Optimální je doba aplikace šest až dvanáct hodin během cyklu den/noc. Delší doba nošení nemusí nutně vést k lepším výsledkům, protože tkáň se během přestávek nošení regeneruje a na předchozí natahování reaguje růstem. V rámci denní doby aplikace je možný libovolný počet přestávek libovolné délky. Doba aplikace může B. být rozdělen do několika hodin ráno, odpoledne a večer. Každých 60-90 minut by měly být provedeny přestávky v délce alespoň pěti minut, ve kterých se lehkou regenerační masáží stimuluje prokrvení penisu a stimuluje se růst buněk.
V podstatě ano. Vzhledem k tomu, že přestávky na nošení s blahodárnými regeneračními masážemi penisu nelze absolvovat ve spánku, nošení penisu přes noc se nedoporučuje a mělo by být zváženo pouze v případě, že během dne nelze dosáhnout doby nošení v délce několika hodin. Pokud však má být expandér penisu nasazen ve spánku, měl by se uživatel nejprve v bdělém stavu seznámit s aplikací a určit mu správné nastavení napětí a držení. Nošení zařízení by mělo být také testováno po dobu několika hodin bez přerušení, jako je tomu v případě používání přes noc. Dbejte také na návod k obsluze příslušného produktu.
Léčbu lze kdykoli přerušit a kdykoli v ní pokračovat. Výsledky dosažené až do přestávky zůstávají zachovány, kromě protahovacích účinků.
Během prvních čtyř až dvanácti týdnů léčby se délka penisu prodlužuje, což je obvykle založeno na protahování tkání a ne na růstu nových tělesných buněk. Takové úspěchy rozšíření jsou často pouze dočasné. Pokud se penis nadále zvětšuje do délky a tloušťky nebo se mění tvar v důsledku používání po tomto období, tyto výsledky obvykle přetrvávají dlouhou dobu i po ukončení léčby.
Přečtěte si více
Zařízení lze nosit pod obleky běžného střihu a džíny.
Zařízení by měla být odstraněna během akčního sportu nebo aktivit.
Aby se optimálně stimuloval růst buněčné tkáně, měla by být zvolena tažná síla mezi 200 a 1200 gramy.
Během erekce je penis nanejvýš tak dlouhý, jak může být natažen, když je ochablý. Délková úprava tyčového nebo pásového expandéru není v takovém případě nutná. Anatomicky adaptivní fixace žaludu PeniMaster PRO se automaticky přizpůsobí změněné velikosti fixovaného žaludu během erekce. V případě erekce by měl být pružný pásek PeniMaster , který obepíná dřík penisu, uvolněn ručně, pokud dostatečně nepovolí.
Nejsou známy žádné trvalé vedlejší účinky při používání PeniMaster a PeniMaster PRO. Před použitím si přečtěte návod k použití PeniMaster nebo PeniMaster PRO .
více o rizicích a vedlejších účincích
FAQ
Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/fragen-und-ANSWERS/ Questions-answers.html