Fixace žaludu PeniMaster PRO základ pro částečné zvětšení penisu
Logo PeniMaster PRO

Základ PeniMaster ® PRO

Aplikační systémy pro PeniMaster ® PRO

Na výběr jsou dva systémy pro aplikaci PeniMaster PRO na penis, pomocí kterých lze generovat pozitivní i negativní tlak.


Kulový aplikační systém pumpy pro PeniMaster PRO ®

Glans fixace PeniMaster PRO se standardním ventilem a pumpičkou s adaptérem ventilu

Systém nanášení kuličkového čerpadla pro PeniMaster PRO se skládá z odolné kuličky čerpadla a adaptéru automatického ventilu.
Pumpovací kulička má objem vzduchu cca 72 cm 3 , což je dostatečné k tomu, aby membránu PeniMaster PRO nejprve lehce vyboulila směrem ven v jednom aplikačním cyklu (stlačením pumpovací kuličky) a poté případně se žaludkem penisu nahoru. k vnitřním stěnám komory žaludu k nasávání (uvolněním kuličky pumpy a její vratné síly do původního tvaru).

Ventilový adaptér otevírá standardní rotační ventil PeniMaster PRO o čtvrt otáčky proti směru hodinových ručiček. V této poloze lze pumpovací kouli použít jak k vtlačení vzduchu do žaludeční komory, tak k jeho odsávání. Těsnění v adaptéru ventilu zároveň zabraňuje vnikání nebo unikání vnějšího vzduchu do žaludeční komory. Při sejmutí aplikačního systému pumpy automaticky vzduchotěsně uzavře žaludovou komoru PeniMaster PRO.

Výhody produktu:

  • použitelný jednou rukou
  • vytváří pozitivní a negativní tlak
  • automaticky otevírá, zavírá a utěsňuje komoru žaludu
  • součástí dodávky PeniMaster PRO

Pokyny uvedené na systému pumpy


Systém nanášení hadic pro PeniMaster PRO ®

Glans fixace PeniMaster PRO s prodlužovací hadicí a hadicovým ventilem

Prostorově úsporný, lehký systém nanášení hadic pro PeniMaster PRO se skládá z hadicového ventilu s těsnící zátkou a prodlužovací hadice s hadicovou spojkou. Používá se jako alternativa k systému nanášení kuliček a vejde se do nejmenších kapes u kalhot.

S trubkovým systémem o délce přibližně 50 cm se PeniMaster PRO aplikuje na principu slámy. Za tímto účelem je standardní rotační ventil PeniMaster PRO vyměněn za trubkový ventil. Prodlužovací hadice se připojuje pomocí hadicové spojky, kterou lze vzduch vhánět do žaludeční komory (přetlak) nebo z ní vypouštět (podtlak).

Adaptivní membrána utěsňuje na jedné straně aplikační systém tuby před tělesnými a funkčními tekutinami a na straně druhé fyziologickou kontaktní plochu se žaludem před slinami obsahujícími choroboplodné zárodky.

Výhody produktu:

  • Uplatnění principu slámy
  • vejde se do každé kapsy kalhot
  • extrémně lehký
  • jednoduchá, intuitivní aplikace

Návod k vytvoření hadicového systému


Pozitivní a negativní tlak v PeniMaster®PRO

Negativní tlak je fyzická síla uvnitř komory žaludu PeniMaster PRO, která pozitivně udržuje jeho adaptivní membránu pro fixaci žaludu na místě.

Přetlak slouží k mírnému vyboulení adaptivní membrány směrem ven před vložením žaludu do žaludové komory a tím k zamezení vzduchových kapes mezi žaludem a membránou (tento krok není pro navlékání nezbytně nutný).

PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/penisexpander/penimasterpro-anlegesysteme.html