Fixace žaludu PeniMaster PRO základ pro částečné zvětšení penisu
Logo PeniMaster PRO

Základ PeniMaster ® PRO

Fixace penisu v PeniMaster ® PRO

Aby bylo možné penis natáhnout pro plastickou korekci (např. prodloužení penisu ) nebo pro terapeutické účely (např. induratio penis plastica ), musí být k němu připevněno fixační zařízení pro přenos tahové síly. U systému PeniMaster PRO je výsledkem interakce anatomické komory žaludu a adhezní membrány vysoce účinná a odolná fixace žaludu a tím i penisu.

Systém je automaticky utěsněn proti vnikání vzduchu na jedné straně pomocí zámkového systému a na druhé straně pomocí standardního otočného ventilu (viz aplikační systém PUMBBALL ) nebo hadicového ventilu (viz aplikační systém hadic ) pro PeniMaster PRO .


Anatomická žaludová komora PeniMaster®PRO

Žaludová komora základny PeniMaster PRO bez systému ventilku a zámku

Žaludová komora PeniMaster PRO vychází z anatomického tvaru žaludu (žalud) a pomocí podtlaku jej spojuje s adaptivní membránou systému. Díky šikmému otevření komory žaludu zůstává citlivá uzdička (malá uzdička předkožky) mimo oblast podtlaku. S čistým vnitřním objemem cca 32 cm 3 pojme žaludová komora i velmi velké žaludy.

Poznámka: Adaptivní adhezní membrána se plně přizpůsobí tvaru i menším žaludům.

Speciální tvar komory žaludu pomáhá zajistit, aby žaludek nevyklouzl z fixační jednotky ani při vysoké tahové síle a použití mazací kapaliny podporující přilnavost (fyzický tvar). Díky anatomicky tvarovanému vnitřnímu obrysu duté komory si žaludek zachovává svůj přirozený tvar i během používání působením tahové síly na penis, což je vidět ihned po vyjmutí PeniMaster PRO.

U PeniMaster PRO nemůže dojít k trvalé plasticko-kosmetické deformaci žaludu ani po několika měsících používání.

Výhody produktu:

  • anatomický tvar (na základě žaludu penisu)
  • Ochrana citlivé uzdičky předkožky (frenulum) prostřednictvím šikmého otvoru
  • umožňuje a vytváří tvarový styk jako fixační sílu
  • zachovává přirozený tvar žaludu (nedochází k deformaci žaludu)
  • vhodné pro každou velikost penisu a žaludu

Adaptivní adhezní membrána od PeniMaster®PRO

Adaptivní adhezní membrána od PeniMaster PRO

Anatomicky adaptivní adhezní membrána speciálně vyrobená pro PeniMaster PRO přenáší trakci na penis a dynamicky se přizpůsobuje tvaru a velikosti žaludu. Díky tomu je PeniMaster PRO vhodný i pro velmi malý žalud nebo penisy.

Když si ji nasadíte, extrémně elastická membrána z lékařského latexu (kvalita kondomu) obepíná žaludek tvarově přiléhajícím způsobem, aniž by ho svíral: žaludek a membrána jsou vtaženy do žaludeční komory jako těsně a přilnavě spojená, flexibilní jednotka pomocí podtlaku, kdy žaludek může rozvinout svůj přirozený tvar a velikost. I během protahovacího ošetření PeniMaster PRO se žalud v (adaptivní) membráně může zmenšit nebo zvětšit podle potřeby. Fixační výkon systému je zachován. Membrána navíc funguje jako ochranný nárazník mezi podtlakem v PeniMaster PRO a žaludem, což zabraňuje nedostatečnému zásobení tkáně kyslíkem (hypoxie) nebo otokům.

Výhody produktu:

  • dynamicky se přizpůsobuje tvaru a velikosti žaludu bez mačkání
  • chrání žalud před vedlejšími účinky negativního tlaku
  • trvanlivé a odolné proti roztržení
  • kvalita kondomu
PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/penisexpander/penimasterpro-eichel-fixierung.html