Expandér hmotnosti PeniMaster PRO
Logo PeniMaster PRO

Expandér hmotnosti PeniMaster ® PRO

Protahování penisu se statickou trakcí pomocí závaží

Hmotnost Expander

Generátor tahové síly pro PeniMaster ® PRO vyvíjí definovanou a konstantní tažnou sílu na penis, který je natažen vertikálně dolů.

Počínaje počáteční hmotností 250 gramů lze hmotnost zvyšovat v krocích po 125 gramech. Součástí dodávky jsou závaží do 1250 g. Závaží jsou zajištěna integrovaným systémem.

Výhody produktu Expandér hmotnosti PeniMaster ® PRO

  • využívá patentovaný základ PeniMaster® PRO (samoregulační anatomické spojení s žaludem penisu)
  • Statické závaží pro definovanou konstantní trakci
  • integrální bezpečnostní koncept
  • štíhlé, kombinovatelné závaží
  • smysluplné gradace trakce
  • Kulturistika pro penis
  • intuitivní aplikace
  • žádný tlak na stydkou kost
  • žádná opěra na dříku penisu
  • Aplikace přes noc je možná ( číst více )

Generátor tahové síly PeniMaster ® PRO + závaží = expandér závaží PeniMaster ® PRO

Expandér hmotnosti PeniMaster ® PRO nabízí intuitivní přístup k tématu protahování penisu. Generování konstantní tažné síly na penis prostřednictvím definovaných závaží se pro některé uživatele nejvíce blíží myšlence „kulturistiky pro penis“.

S expandérem hmotnosti PeniMaster ® PRO zůstává penis při tahu volně houpat. Díky svému designu je systém vhodný zejména pro diskrétní domácí prostředí.

Expandér váhy pro PeniMaster PRO

Snadné použití, maximální bezpečnost!

Při vývoji byl kladen zvláštní důraz na co nejjednodušší použití a zároveň nejvyšší míru bezpečnosti. Byly zohledněny četné požadavky zákazníků, kteří chtěli zkombinovat osvědčený základ PeniMaster® PRO s tenkými, roztažitelnými závažími.

Speciálně vyrobená pevná kulatá závaží vyrobená z nerezové oceli jsou přišroubována k základnímu závaží 250 g pro nastavení tažné síly na penis. Kombinací závaží lze nastavit definované tažné síly v krocích po 125 g až do doporučeného maximálního zatížení 1 250 g (je součástí dodávky, lze zvýšit přídavnými závažími).

Základní závaží se zacvakne do žaludové komory PeniMaster® PRO a zajistí se speciální spojkou. Pohodlný ramenní popruh z odolných průmyslových vláken s bezpečnostním lankem doplňuje bezpečnostní koncept.

Kulatá závaží z nerezové oceli pro expandér závaží PeniMaster PRO

Snadný trénink penisu u vašeho stolu - nebo při vaření

Systém lze nasadit na několik hodin při sezení vpředu na židli, například při práci nebo hraní na PC. Tímto způsobem lze současně dosáhnout potřebné doby nošení pro dobré výsledky. Při sedavých činnostech v domácnosti, jako je vaření, lze systém nosit ve stoje.

Lze použít vleže na břiše

Pro muže, kteří podstoupili operativní prodloužení penisu chirurgickým řezem v oblasti stydké kosti, nabízí zátěžový trakční generátor pravděpodobně ojediněle výhodnou rehabilitační variantu, při které nedochází k tlaku na zjizvenou tkáň ani zaúhlení penisu. .

Tento styl nošení je vhodný pro každého:

K tomu uživatel leží lícem dolů mezi dvěma samostatnými opěrnými plochami (jako je pohovka). Položí penis se zátěžovým systémem na místo do mezery mezi dvěma lehacími plochami pod úhlem 90 stupňů od těla.

S časopisem nebo chytrým telefonem na podlaze pro zkrácení času lze dosáhnout dostatečně dlouhé doby nošení vleže. Zvláště pokud jsou rozděleny do několika sezení během dne.

PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/penisexpander/penimasterpro-weights-expander.html