Fixace žaludu PeniMaster PRO základ pro částečné zvětšení penisu
Logo PeniMaster PRO

Základ PeniMaster ® PRO

Zámkový systém od PeniMaster ® PRO

Fixace žaludu s plně sestaveným zámkovým systémem PeniMaster PRO

Zámkový systém PeniMaster PRO spolehlivě zabraňuje pronikání vzduchu mezi žalud a adhezní membránu, což by výrazně snižovalo fixační sílu systému. Stavidlový systém se skládá z těsnícího latexového stavidla a stavidlového prstence, který překlenuje stavidlo. Systém zámku funguje plně automaticky v každé fázi aplikace PeniMasterRRO a přispívá k jednoduché a intuitivní aplikaci penis expanderu na penis.

Strukturálně elegantní řešení se také dynamicky přizpůsobí jakémukoli průměru penisu a stavu vzrušení během používání. Plně smontovaný zámek vyčnívá pouhých sedm milimetrů přes žaludeční komoru PeniMaster PRO. Vzhledem k tomu, že na dřík penisu (pod žaludem) nejsou připevněny žádné další těsnící nebo fixační prvky, lze PeniMaster PRO aplikovat i na velmi krátké penisy a v klinické oblasti bezprostředně po operacích na penisu s tvorbou jizev (např. plastický penis ).. Rušivé epilační efekty nebo pronikání vzduchu v důsledku náhodného sevření ochlupení v těsnícím systému nejsou s tímto zámkovým systémem možné.

Výhody produktu:

  • automatické utěsnění systému proti proudícímu vzduchu
  • intuitivní: funguje automaticky, když si jej nasadíte
  • Hřídel penisu zůstává bez dalších fixačních prvků pod žaludkem
  • takže není možné skřípnutí pubického ochlupení
  • lze použít ihned po operacích s jizvami

Flexibilní zámek od PeniMaster ® PRO

Detailní záběr na latexový zámek PeniMaster PRO

Osově symetricky tvarovaná stavidla vyrobená z vysoce elastického lékařského latexu automaticky a vzduchotěsně utěsňuje komoru žaludu PeniMaster PRO při průchodu žaludu.

Stavidlo má na obou koncích patku (zesílení okraje). Jedna housenka je protažena do obvodové drážky (prohlubně) stavidlového prstence, druhá je natažena přes nasazenou adhezní membránu. Konce propusti mají průměr otvoru asi 18 mm, což umožňuje jejich snadné provlečení přes kruh a žaludovou komoru. Střední část pouzdra je zúžená, takže pouzdro zůstává po celou dobu absolutně těsné, a to i u velmi tenkých penisů.

Výhody produktu:

  • spojuje pojistný kroužek a komoru žaludu
  • zabraňuje pronikání vzduchu mezi žalud a membránu

Stavidlový kruh od PeniMaster ® PRO

Detailní záběr na stavidlový prstenec PeniMaster PRO zespodu a shoraDetailní záběr na stavidlový prstenec PeniMaster PRO zespodu a shora

Stavidlový kroužek je připojen k žaludu PeniMaster PRO pomocí latexového uzávěru a slouží ke snadnému vložení žaludu penisu do PeniMaster PRO.

Plastový kroužek má stejný průměr otvoru jako žaludová komora a udržuje stavidlo otevřené jako trychtýř, takže žaludek může být veden do žaludeční komory a zároveň je systém utěsněn proti proudění vzduchu dovnitř. Aby se mezi žaludovou komorou a pojistným kroužkem nemohly zachytit žádné tělesné chlupy, má čtyři malé rozpěrky.

Výhody produktu:

  • udržuje stavidlo otevřené pro snadné vkládání žaludu do PeniMaster PRO
  • s distančními vložkami, které zabraňují skřípnutí chloupků na těle
PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/penisexpander/penimasterpro-schleusen-system.html