Loga Penimaster

Jak lze klasifikovat zařízení, která trvale natahují penis?

Zařízení, která natahují člen až na několik hodin pro plasticko-kosmetické nebo terapeutické účely , jsou nabízena pod různými názvy. Pokud je výrobku (také) výrobcem nebo dodavatelem přidělen lékařský účel (např. použití v pooperační oblasti), může se jednat o zdravotnický výrobek, který vyžaduje označení CE, aby mohl být nabízen v Evropě. Při prodeji na internetu se kategorizace jako sexuální nebo erotické předměty nebo dokonce sexuální hračky často vyskytuje kvůli nedostatku vhodnější kategorie nebo jednoduše proto, že se jedná o zařízení pro použití na penis .

Jak tato zařízení pojmenujete?

Běžná a správná označení, která se zaměřují na princip činnosti zařízení , tj. natažení nebo natažení členu, jsou "natahovač penisu", "natahovač penisu" nebo "roztahovač penisu". Pojmy "prodlužovač penisu", "prodlužovač penisu" nebo "prodlužovač penisu" nejsou špatné, ale v této souvislosti mají za cíl omezit některé možné účinky léčby, zejména anatomické zvětšení penisu nebo prodloužení penisu . Nástavce penisu podobné protézám mohou být také označovány jako "prodlužovače penisu", "prodlužovače penisu" nebo "prodlužovače penisu", i když tyto samozřejmě anatomicky nezvětšují penis. Naopak tyto pomůcky nejsou expandéry penisu - protože neprotahují penis trvale za účelem tréninku penisu .

Do jaké lékařské specializace patří expandéry penisu?

Zařazení expandérů penisu mezi fyziologické nebo urologické zdravotnické prostředky je správné, protože mají fyzický (mechanický) účinek na postavu (strukturu) těla, přesněji na penis.

penis expander , penis stretcher
PeniMaster a PeniMaster PRO s příslušenstvím pro zvětšení penisu
Protažení, narovnání nebo rozšíření penisu mimo jiné s cílem vlastního anatomického prodloužení ( prodloužení a zvětšení ) penisu prostřednictvím buněčného růstu
Prodloužení penisu, zvětšení penisu
Transparentní pouzdro na penis pro pseudo zvětšení penisu
Navlékací nástavec na penis pro pseudoprodloužení, aby partnera při styku více stimuloval
Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Penisexpander/Penisexpander-Penistretcher-Penisverlaengerer.html