Pohled shora na lidi na dlážděném náměstí

O nás - MSP Concept GmbH & Co. KG

 • Hlavní princip MSP Concept:
  Být součástí života -
  Buďte součástí života!
 • společnosti z Německa
 • od roku 1998 prodej urologických přípravků
 • od roku 2002 vlastní produktovou řadu PeniMaster
 • od roku 2011 systém PeniMaster PRO
 • Inovace, funkčnost a kvalita jako hlavní princip
 • Sponzor nemocnice REHEMA pro potřebné v Gomě / Africe

O nás - MSP Concept GmbH & Co. KG

MSP Concept GmbH & Co. KG je středně velká společnost se sídlem v Berlíně v Německu se zaměřením na vývoj, výrobu a marketing urologických produktů a zdravotnických prostředků . MSP Concept je výrobcem světově uznávaného urologického expandéru penisu značky PeniMaster ® .

Ale co je to, co nás pohání?

Být součástí života

Problémy s penisem často znamenají pro muže, který jimi trpí, také problémy a omezení v každodenním životě. Například, zda je penis vnímán subjektivně nebo je objektivně příliš malý nebo tenký podle lékařských kritérií, zda existuje vrozené nebo získané zakřivení nebo věkem podmíněné nebo patologické zmenšení velikosti údu: to vše může znamenat skutečnou překážky pro milostný život nebo snižují sebevědomí natolik, že dotyčný již není schopen nebo ochoten se plně zapojit do života.

Buď součástí života - Buď součástí života!

Pokud se například návštěva sauny nebo nudisty s výmluvami vyhýbá; neschopnost oslovit atraktivní ženu (nebo muže) s pocity fyzického zklamání z milování po dobytí; pokud se z hanby „neudržíte“ u pisoáru, ale použijete toaletu s uzamykatelnými dveřmi: pak jsou některé z mnoha situací a důvodů, proč jsme vyvinuli naše fyziologické expandéry řady PeniMaster.

Jako výrobce urologických léčivých přípravků se proto zabýváme zvětšením či narovnáním penisu , s chirurgickým zákrokem i bez něj, nebo léčbou mírné erektilní dysfunkce pouze povrchně. Spíše je pro nás důležité, aby muži sami sebe a svou sexualitu neskrývali, ale mohli být součástí života se všemi jeho krásnými stránkami.

Buďte součástí života – s PeniMaster!

Naše moderní klasika PeniMaster ®

Produktový roztahovač tyčí PeniMaster

V roce 1998 byla zahájena distribuce pomůcek pro protahování penisu , tzv. penis expanderů , které byly zpočátku nakupovány od jiných dodavatelů. Tyto prostředky byly jednoduché konstrukce s jednoduchými mechanismy fixace penisu, které našim zákazníkům již přinesly dobré výsledky . Byla to však také kritika těchto zařízení našimi zákazníky, která nás přiměla k vývoji vlastní produktové řady: PeniMaster . Několik fází vývoje vedlo k současnému modelu EEK-000.i, který je se svými adaptivními fixačními štěrbinami, měkkými popruhy, bezpečnostním a pohodlným klipem a vysoce pevnými materiály pravděpodobně nejinovativnějším a nejfunkčnějším expandérem prutů svého druhu. Tento nárok je stanoven v národních a mezinárodních patentech a právech průmyslového vlastnictví. V roce 2002 byl poprvé nabízen PeniMaster a rychle se stal doporučením pro náročné uživatele.

Kromě pověstné kvality a spolehlivosti přispěla k úspěchu PeniMaster (nikoli: „ Penismaster “) také naše dobrá vůle a diskrétnost: před lety, kdy na to neexistovaly právní předpisy, si naši zákazníci mohli PeniMaster vyzkoušet v praxi týdnů bez omezení a stále bez udání důvodu – za plnou náhradu všech nákladů, celosvětově. Naši zákazníci nebudou dostávat nevyžádané reklamní hovory, e-maily nebo informace o produktech na obalech ani po dotazu, návštěvě našich webových stránek , nákupu nebo vrácení některého z našich produktů ani z jakéhokoli jiného důvodu.

Naše nová forma výkonu a pohodlí: PeniMaster ® PRO

PeniMaster Pro

Po více než tříleté době vývoje jsme v roce 2011 představili modulárně strukturovaný a zpětně kompatibilní systém PeniMaster PRO , do kterého se zapsaly naše dlouholeté zkušenosti s PeniMaster a opět četné podněty od zákazníků, testovacích osob, ale i uživatelů jiných zařízení. proudily. Striktní produktový design základu PeniMaster PRO , který navazuje na funkci, také definuje funkčnost, výkon a praktičnost v tomto segmentu produktů technologicky jedinečným způsobem. Tato jedinečná pozice PeniMaster PRO je zaručena také právy průmyslového vlastnictví.

Kvalita, vstřícnost a diskrétnost

PeniMaster 100% Geld zurück

Bezpečnost našich produktů je důležitým zájmem MSP Concept. Nedílnou součástí našeho certifikovaného systému managementu kvality podle normy ISO 13485 jsou proto průběžné kontroly procesů a výrobků.

5 Jahre Garantie vom Hersteller für Produkte der Marke PeniMaster<sup>®</sup>

Vyrobeno v Německu - MSP Concept

S PeniMaster od MSP Concept kupujete inovativní, udržitelnou kvalitu a technologii vyrobenou v Německu.


MSP Concept je sponzorem REHEMA Center Medical v Gomě / Kongo

Lékařské centrum REHEMA

Jako výrobce urologických lékařských produktů my v MSP Concept víme, jak důležitá je pro pacienty dobrá lékařská péče. Proto podporujeme humanitární projekt Rehema Central Medical pro lidi v chudobě v Gomě v Demokratické republice Kongo (dříve Zair) ve střední Africe. Více informací

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Wir-ueber-uns/wir-ueber-uns.html