MSP Concept je sponzorem REHEMA Center Medical v Gomě / Kongo

MSP Concept je sponzorem pro
REHEMA Center Medical v Gomě / Kongo

Jako výrobce urologických lékařských produktů my v MSP Concept víme, jak důležitá je pro pacienty dobrá lékařská péče. Proto podporujeme humanitární projekt Rehema Central Medical pro lidi v chudobě v Gomě v Demokratické republice Kongo (dříve Zair) ve střední Africe.

Rehema Center Medical

Pod vedením prof. Dr. Gottfried Lemperle staví nemocnici REHEMA Center Medical na východě Demokratické republiky Kongo na hranici s Rwandou ve městě Goma. Přibližně 100 000 obyvatel dvoumilionové metropole nemá kvůli chudobě přístup k lékařské péči a umírá na nemoci, jako je angína, cukrovka, popáleniny nebo nezhoubné nádory.

MSP Concept GmbH & Co. KG podporuje REHEMA Center Medical měsíčně finančním příspěvkem ve výši platu dvou ošetřovatelských sester v nemocnici. Všechny dary jsou přínosem pro výstavbu, rozšíření a provoz kliniky v plném rozsahu. Z tohoto z. B. Financované léky, zdravotnické pomůcky, operační sály a zdravotníci.

O iniciátorovi lékařského centra REHEMA prof. Dr. Lemperle

profesor dr Gottfried Lemperle byl za mimořádné úspěchy v oboru plastické chirurgie v roce 2010 oceněn Dieffenbachovou medailí Německé společnosti plastických, rekonstrukční a estetické chirurgie a je nositelem Spolkového záslužného kříže I. třídy. Je zakladatelem neziskového sdružení Interplast Germany e. V., která v rozvojových zemích od roku 1979 provádí bezplatné korekční operace pacientů s tělesnými deformacemi.

Více informací o Rehema Center Medical: www.gomahospital.com

I vy můžete přispět Rehema Center Medical!

I malé příspěvky mohou znamenat velký rozdíl! Váš dar bude v plné výši použit na rozvoj projektu, výstavbu a provoz nemocnice – 1 euro dar přijde jako 1 euro pomoc! Pokud uvedete svou adresu, obdržíte potvrzení o daru.


Pro váš okamžitý dar prostřednictvím PayPal nebo kreditní karty: Klikněte zde


Darovací účet pro Goma Hospital bankovním převodem:

Majitel účtu: Nemocnice Interplast-Goma

Předmět: Darování nemocnice Goma

IBAN: DE06 3705 0299 ​​​​0000 6809 54

BIC: COKSDE33XXX

Banka: Kreissparkasse Köln

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/sponsor-msp-concept.html