Zdravotnický personál prohlíží návštěvníka www.penimaster.de nebo v diskusi

Testovací zprávy, studie a zkušenosti lékařů s PeniMaster PRO

Jak se Penimaster Pro liší od všech ostatních zařízení na zvětšení penisu (trakčních zařízení) dostupných na trhu? např. B. Andropenis, X4labs, Physiomed, Fastsize nebo Sizegenetics?

POHLED UROLOGA: (od MUDr. Kambiza Tajkarimiho, specialisty na urologii, ředitele robotiky a miniinvazivní chirurgie – Frederick Regional Health System, regulační poradce pro zdravotnické prostředky – Emergogroup, expert na vývoj produktů)
Po mnoho let jsem mužům se zakřivením penisu doporučoval Fastsize (již není na trhu) nebo X4labs . V centrech specializovaných na urologii přibývá důkazů, že trakce penisu může pomoci narovnat zakřivený penis a obnovit délku ztracenou v důsledku zjizvení penisu (Peyronieho choroba, chirurgické odstranění implantátů, infekce, trauma, zúžení přesýpacích hodin a další onemocnění). Moji pacienti, kteří si koupili výše uvedené produkty, je neradi používali a po několika pokusech to vzdali. Byl jsem zklamán, že jsem doporučoval produkty, které moji pacienti neužívali rádi.

Tyto společnosti utrácejí miliony dolarů ročně na marketing svých produktů, mají silné webové stránky s úžasnou grafikou a efektní SEO. Každý rok je představeno několik padělků s přitažlivými jmény a vzory, které tvrdí, že přidají „mnoho centimetrů“ vašemu penisu a udělají vás neodolatelnými v posteli. "Kdo by nechtěl muže s baseballovou pálkou v kalhotách?"

Lidi, nic z toho není pravda. Čistá fikce. To jsou zbytečné marketingové řeči. Toto jsou falešné zprávy. Je lepší se poradit s urologem.

Kromě nesmyslného blábolení je trakce penisu prospěšná u pacientů se závažnými stavy, jako je fibróza penisu a Peyronieho choroba. Ale opravdu plní své sliby? jsou pohodlné Zajistit? Je jedna možnost lepší než druhá? Odpověď před rokem 2015 byla ne. Všichni byli stejní. Pak přišel Penimaster Pro . A změnil všechno.

Penimaster Pro (MSP Concepts, Berlín) mi byl představen na německé lékařské konferenci v roce 2015. K mému potěšení jsem se dozvěděl, že přirozenější a bezpečnější mechanismus pro natahování penisu (trakce) byl konečně vyvinut velkým německým vynálezcem.

Penimaster Pro je dnes celosvětově nejprodávanějším zařízením na zvětšení penisu a nejoblíbenějším v lékařské komunitě.

Pokud toto čtete, neváhejte a vyzkoušejte výše uvedená zařízení. Všechny mají z 95% - 100% (kromě Penimaster Pro) stejný mechanismus pro natažení penisu. Je jedno, jaký model si koupíte. Jsou totožné. Nenechte se zmást slovy jako „zlato“, „stříbro“ nebo „měď“.

Nemám nic proti jediné značce. Už jsem je doporučoval. Jako urolog se znalostmi anatomie a neurofyziologie prostě nemohu tolerovat způsob, jakým je penis uškrcen, aby se natáhl. Ďábel je v detailech, zlato!

To nemůže být dobré pro penis.

Tkáně penisu jsou křehké a existuje mnoho povrchových cév a nervů, které by neměly být z jakéhokoli důvodu pevně stlačeny déle než 3 minuty, zapomeňte na hodiny! Au!

Tato zařízení vědomě způsobují onemocnění zvané „PARAFIMÓZA“.
Parafimóza je urologický stav, kdy staženou předkožku neobřezaného muže nelze vrátit do své normální anatomické polohy. Takže žalud může být zúžený. Je důležité, aby lékaři tento stav včas rozpoznali a poskytli okamžitou úlevu. Podívejte se na obrázky na googlu a budete vědět, o čem mluvím.

Urologové a sexuologové v USA a Evropě tento zastaralý mechanismus rychle opouštějí. Prodlužovače, které doslova škrtí penis, nelze nosit déle než hodinu bez bolesti a nepohodlí. Penis lze jen silně mačkat, dokud se nebude bránit a velmi se rozzlobí!
Platí zde zásada „PRVNÍ: NEŠKODIT“ .

Rostoucí počet odborníků na Peyronieho chorobu, kteří doporučují trakční zařízení, ví, že dodržování předpisů je klíčem k úspěchu. „Noste alespoň 3 - 4 hodiny denně!“ zní její doporučení. Kéž by bylo možné pracovat s výše uvedenými zařízeními bez bolesti a utrpení. Všechna výše uvedená zařízení používají gumu nebo pěnu k uškrcení dříku penisu těsně před žaludem, aby jej zachytili. Koukni na tohle.
Tato "kompresní síla" přerušuje průtok krve do az žaludu. Proto při používání zařízení jako Andropenis, X4labs, Physiomed, Fastsize, Sizegenetics po dobu asi hodiny nebo déle se krev vžene do žaludu a zmodrá. To je velmi bolestivé. Může se objevit i necitlivost. Uživatelé zřídkakdy vydrží nepohodlí těchto zařízení déle než hodinu. Nezáleží na tom, zda si koupíte běžnou verzi nebo verzi „dvojitá platina, 24k zlato, produkovali mimozemšťané“ za 6x cenu.

Na Penimaster Pro miluji bezpečnost, pohodlí a shodu. A moji pacienti to nosí. Když je vidím v poradně, usmívají se a jsou šťastné a nevyhýbají se očnímu kontaktu se mnou, protože nedodržely předepsanou dobu nošení.

Na Penimaster Pro miluji bezpečnost, pohodlí a shodu. A moji pacienti to nosí. Když je vidím v poradně, usmívají se a jsou šťastné a nevyhýbají se očnímu kontaktu se mnou, protože nedodržely předepsanou dobu nošení.

Podívejte se, jak snadno se penis drží v tomto videu . Žádná komprese, žádné škrcení. Jemný, elegantní a uctivý——>A tak by se mělo s penisem zacházet.

S Penimaster Pro jsou k dispozici oba systémy tyčí a pásů. Muži mají obvykle rádi systém postrojů během dne. Penimaster Pro je vynikající pro použití během aktivní fáze Peyronieho choroby, kdy nejsou k dispozici žádné jiné možnosti, nebo jako modelovací nástroj po intralezionální injekci Xiaflex vaším urologem. Využívá proprietární a revoluční vakuový snímací mechanismus žaludu. Klidně ho můžete nosit čtyři hodiny i déle. V současné době probíhá několik velkých studií pro mnoho indikací. Je to opravdu vzrušující doba pro léčbu Peyronieho choroby.

Nejlepší američtí a evropští odborníci na Peyronieho chorobu přecházejí na Penimaster Pro a vy byste také měli.

Promluvte si se svým urologem o Penimaster Pro.

od dr Kambiz Tajkarimi, MD, specialista na urologii, ředitel robotiky a miniinvazivní chirurgie – Frederick Regional Health System, regulační poradce pro zdravotnické prostředky – Emergogroup, expert na vývoj produktů.

Zdroj: urologyhealthstore.com

Kambiz Tajkarimi
Kambiz Tajkarimi, MD, ředitel robotické chirurgie
Frederick specialisté na urologii
Certifikováno MD Anderson Physician Network
životopis

Dr Tajkarimi získal bakalářský titul z biologie se zaměřením na neurovědy na Saint Louis University (St. Louis, MO) s nejvyšším vyznamenáním. Získal lékařský titul na Ponce School of Medicine v Portoriku. Poté dokončil svůj pobyt v urologii na George Washington University Medical Center ve Washingtonu, DC, uznávaném jako jedno z předních center pro chirurgické inovace v oblasti urologie. V roce 2008 založil a rozvinul velmi úspěšný program laparoskopické a robotické urologie na Summit Health System v Chambersburgu v Pensylvánii a do roku 2013 působil jako předseda programu.

Dr Tajkarimi přináší do naší komunity rozsáhlé zkušenosti s laparoskopickou a robotickou chirurgií a léčbou složitých urologických stavů. Je jedním ze zkušenějších robotických urologických chirurgů ve středoatlantické oblasti, který provedl přes 1200 robotických a laparoskopických operací. Jeho klinický zájem je o minimálně invazivní léčbu urologického karcinomu. Dr Tajkarimi má také zvláštní odborné znalosti v léčbě poruch ženského pánevního dna, močových kamenů, všeobecné dětské urologii, BPH, ženské urologii a léčbě erektilní dysfunkce (ED). Výsledky výzkumu Dr. Tajkarimi byly publikovány v několika recenzovaných časopisech a prezentovány na setkáních lékařské společnosti. Je hlavním řešitelem několika klinických studií.

Texty na těchto stránkách byly automaticky přeloženy z němčiny. Původní text najdete na: www.penimaster.de/Wie-unterscheidet-sich-Penimaster-Pro-von-anderen-Penisverlaengerungsgeraeten.html